Autoverhuur in Merida Luchthaven met kortingen tot 70%. Gratis annulering van en wijzigingen aan uw reservering, 24 uur voor de start van de verhuurperiode. Gegarandeerde lage prijzen Zodra u de autosleutels krijgt, krijgt u volledige bewegingsvrijheid en kan u gaan waar u wil, zonder te kijken naar conventionele toeristenroutes. En met cars-scanner kan u tot 70% besparen op uw huurauto; we lanceren regelmatig speciale aanbiedingen, samen met stedelijke verhuurbedrijven.
Gratis annuleren en wijzigen tot 24 uur voor het ophalen. Voor annuleren en wijzigen binnen 24 uur voor het ophalen wordt 50 euro aan kosten in rekening gebracht.
Wij bieden exclusieve tarieven met maximale korting aan. Wij hebben de beste prijzen en deze zijn altijd lager dan de retailprijzen van autoverhuurbedrijven.
Belastingen, luchthavenkosten, wettelijke aansprakelijkheidsverzekering, autoschadeverzekering en basisverzekering, onbeperkt aantal kilometers en pechhulp
NL.....31 858886214
UK.....44 2036422248
FR.....33 184884679
DE.....0800 1818415
ES.....34 912768456
Een betrouwbare auto, een massieve 4x4 of een driftige vijfdeurs, kies de auto die u nodig heeft om de verhuurkostprijs te berekenen.
Een belangrijk detail! Merk op dat de prijs voor dezelfde auto kan verschillen met 20 - 30%, afhankelijk van het autoverhuurpunt.
Controleer, alvorens een auto te kiezen en te reserveren, de lijst van speciale aanbiedingen en deals op de cars-scanner website. Ze kunnen u helpen een aanzienlijk bedrag te krijgen. Bovendien zal vroege reservering u helpen de kosten te optimaliseren; veel verhuurbedrijven geven bijkomende kortingen aan personen die de huurauto 2-6 maanden vóór de reis reserveren.
Onze klanten kunnen huidige klanten en speciale aanbiedingen toevoegen. We voeren constant gezamenlijke deals met veel verhuurbedrijven in Wenen. U kan de beste voorwaarden krijgen bij het voordien reserveren van een auto (2-4 maanden vóór de start van de huurtijd binnen normale periodes en 3-6 maanden vóór het hoogseizoen). Kortingen kunnen in dergelijke gevallen reiken tot 80%. In sommige gevallen is het mogelijk een auto te huren aan de super prijs van 1 euro per dag.
Voor uw gemak hebben we alle verhuurpunten uiterst nauwkeurig op de kaart aangeduid. Pas, om minder/meer opties te zien, de schaal van de kaart aan.
Betaal voor uw reservering via MasterCard, VIsa, Maestro of een American Express card.
WEES VOORZICHTIG. Wanneer u een auto ontvangt, kan het zijn dat u een credit card nodig heeft en u zal geen bankpasje kunnen gebruiken. U kan verdere informatie over details voordien vinden in de sectie Betalingsmethodes.
Wanneer een dergelijke vereiste bestaat, en u bent houder van een betaalpasje, vormt dit geen probleem. Veel banken vaardigen betaalpasjes uit, die opgelijst worden als credit cards in het systeem en een zero limiet hebben. Controleer uw kaarttype op www.bindb.com door de eerste 6 cijfers in te voeren.